Portfolio

Что такое
Data Media?

Ettevõte Data Media rohkem kui 5 aastat edukalt tegeleb kaasaegse veebisaite arendusega, mis on täiesti asjakohased klientide nõudele.Meie firma arendab veebilehti kaasaegste juhtimise süsteemide põhjal.
04

VISIITKAARDI VEEBILEHT

Peamine veebivisiitkaardi eesmärk on potentsiaalsetele klientidele esmane firmaga tutvustamine. Selle eripära — informatiivsus, lühidus, isikupära, atraktiivne disain. Koduleht ei ole arendamiseks keeruline, ei sisalda rohkem kui 10-st leheküljed, sellel on selge navigatsioon: kasutaja peab kiiresti vajalikku informatsiooni leida.

KORPORATIIVNE VEEBILEHT

See on ettevõte nägu Internetis. Ainulaadse disaini, kordamatuse, korporatiivse identiteeti olemasolu. Ettevõtte veebisaidi eesmärgiks on anda saidi kasutajale ettevõtte tegevusest, tema kaupade või teenuste kohta kogu infot, toodete müügituru laiendamiseks või partneri meelitamiseks.

LANDING VEEBILEHT

Peamine selle saiditüüpi erinevus on see, et koosneb see ainult ühest leheküljest. Luuakse seda ühe eesmärgiga - julgustada külastaja teatud tegevust täita: ostu, tellimust jne. Sellised leheküljed edenevad sotsiaalvõrkudes reklaami, posti, bannerite ja kuulutuste vahenditega.

KATALOOG

Veebikataloog on omapärane veebiressurss, kus on esitatud kaupade loetelu koos kirjeldusega, mis on fotode ja artiklitega kinnitatud. Veebikataloog on ideaalne organisatsioonile, mis tegeleb hulgi- ja jaekaubandusega.

E-POOD

E-pood - see on virtuaalne kauplemispunkt, mis on muude linnade ja riikide elanikutele saadav. Laiendad turustuskanaleid ja saad äri, mis töötab 7 päeva nädalas ja 24 tundi ööpäevas.

Aadress
Rakvere 15, Jõhvi, Ida-Virumaa,41533
Pühaoru 1, Toila, Ida-Virumaa, 41702
Telefon
+372 53 487 351
Email
info@datamedia.ee